Dommelin Lakenset Silvestre Satijn 400TC Spargroen 160 x 270 cm
€ 79,45
Nabestelling, maximale levertijd is 10 werkdagen
- Gratis verzenden vanaf €50
- Gratis retourneren (m.u.v. maatwerk)
- 1 jaar garantie op constructie en materiaal
- Service +31-(0)13-5456767
| Threadcount: | 400TC |
|---|---|
| Materiaal Specificatie: | 100% katoen satijn |
| Kussenslopen: | Inclusief 1 kussensloop van 60 x 70 cm |
| Gewicht: | 110 gr/m2 |
| Maat: | 160 x 270 cm |
Dommelin Lakenset Silvestre Satijn 400TC Spargroen 160 x 270 cm
Het dessin van Silvestre is botanisch van opzet: opgaande takken met brede bladeren en varentakjes, koraaloranje bloemen, roze bloemen met een geel hart en witte klokjes, verspreid over het vlak. Schelp houdt de ondergrond warm gebroken wit, Spargroen zacht grijsgroen en Taupe rustig grijsbruin. De stof is 100% katoen satijn 400TC van 110 gr/m2, glad en soepel door de satijnweving.
De lakenset bestaat uit een laken met bijpassende kussenslopen, een sloop bij 160 en twee slopen bij 200 en breder, in maten van 160 x 270 tot 270 x 270 cm. Combineer met de dekbedovertrekset, een losse kussensloop of de sierkussenhoes uit dezelfde lijn.
| Product type info: |
Product type info
Uniek in Nederland; de lakensets van Dommelin zijn leverbaar in maar liefst 4 maten, tot een grootte van 270 x 300 cm. De lakens worden geleverd met kussenslopen in de standaard Nederlandse maat van 60 x 70 cm. Veelal kunt u extra kussenslopen los bijbestellen in hetzelfde dessin. De Uni kleuren van Dommelin zijn afgestemd op de dessins, je kunt hier een goede match vinden.
|
|---|---|
| Materiaal info: |
Materiaal info
Satijn is een 100% katoenen stof, met alle fijne eigenschappen van katoen. Zacht, ademend, vocht absorberend en makkelijk in onderhoud. Satijn is geen stofsoort maar een manier van weven. Deze binding zorgt ervoor dat de stof een subtiele glans heeft, zachter aanvoelt en heerlijk soepel is. Onze klanten ervaren satijn warmer dan gewone katoen of percal. Satijn is een luxe en kwalitatieve stof die lang zal meegaan.
|
| Threadcount Info: |
Threadcount Info
De threadcount geeft de dichtheid van geweven stof aan. Het wordt gemeten in het aantal draden (ketting en inslag) per inch. Aan de threadcount wordt de kwaliteit van de stof afgemeten. Ook de kwaliteit van de katoen speelt een rol. De fijnere katoensoorten hebben langere vezels, waarmee dunnere draden te spinnen zijn. Deze draden kunnen dichter op elkaar geweven worden, wat de threadcount hoger maakt. Bij Fijn vind je threadcounts vanaf 145 tot en met de luxe 600.
|
| Kussenslopen: | Inclusief 1 kussensloop van 60 x 70 cm |
|---|---|
| Maat: | 160 x 270 cm |
| Materiaal Specificatie: | 100% katoen satijn |
| Threadcount: | 400TC |
| Gewicht: | 110 gr/m2 |
| Land van Herkomst: | Portugal |
Dommelin is een Nederlands merk gespecialiseerd in bedtextiel. Een familiebedrijf uit Tilburg dat al bijna 50 jaar bestaat.
Oorspronkelijk opgericht in 1975 door Rinus Veenma, omdat hij naar eigen zeggen een heel eigen kijk op bed– en badtextiel had. Dit viel bij een groot publiek goed in de smaak en zo werd Dommelin geboren. Door zijn grote liefde voor textiel en kwaliteit werd het een groot succes en vonden veel producten hun weg naar beddenspeciaalzaken én hun tevreden klanten.
In 1986 vond de tweede generatie al snel een positie in het bedrijf. Door het bundelen van de krachten groeiden zij al snel uit tot een gewild Nederlands textielleverancier. Door korte lijntjes met de klanten kwamen zij er bovendien achter dat er grote vraag was naar textiel op maat. Zo besloten zij al snel vanuit een eigen textielatelier deze service aan te bieden. Deze stap betekende nog meer groei en Dommelin was al snel Nederlands grootste maatwerk leverancier. Maar met het behoud van de Brabantse gezelligheid!
Met trots kunnen we zeggen dat Dommelin een unieke textiel aanbieder is in Nederland. Dankzij het brede
scala aan kleuren en kwalitatieve materialen positioneren wij ons in de top als beddengoed specialist. Ben je
opzoek naar hoeslakens in afwijkende maten, of een betere pasvormen voor je hoofdkussen? Bij Dommelin
kun je terecht voor alle afwijkende maten in de meest uiteenlopende kleuren en stoffen.
Een genot om onder te slapen
| Algemeen: | Micromodal is een delicate stof. U dient deze met zorg te onderhouden. Hiervoor gebruikt u niet teveel wasmiddel, geen wasverzachter, wast het textiel binnenstebuiten. Bij voorkeur laat u het textiel klamnat aan de lucht drogen. Indien u de wasdroger gebruikt, zeker op de laagste stand. Was het beddengoed voor het eerste gebruik. |
|---|---|
| Wassen: | Machinewas 60 graden |
| Bleken: | Niet bleken |
| Strijken: | Warm strijken max 150 graden (••) |
| Chemisch reinigen: | Chemisch reinigen toegestaan |
| Drogen: | Wasdroger lage stand (•) |
Inloggen